Cs-Zon3

Serveri per konter i cs-zone
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Rregullat per lojtar

Go down 
AuthorMessage
Admin
Admin


Posts : 10
Join date : 2009-03-08

PostSubject: Rregullat per lojtar   Sun Mar 08, 2009 5:30 am

Djem ktu munden me lujt te gjith ata qe jan lojtar, qe jan pro gamera dhe qe jan te sjellshem.
Ne qoft se jeni active dhe luni mir ne server nuk perdorni cheats a shprehje banale apo racizem un vet personalisht ju propozoj per admin dhe ju dha adminin.
Nuk ka nevoj me kerku admin apo mem qu e-mail per at pun se veq ja hupni shancen vetit.
Pls kujdes se qaj lojtar qe nxinet 1 her me cheats ma ska qa lyp te un se ban e ka per tan jeten.Djem qaj lojtar qe hin ne serve e shkrun shum ban flod apo thot admin ky cheater e shan e s durohet tu than ti cheater ky cheater automatikisht e han gag ja fut retry nuk ka me mujt me lujt se veq slay e ka.
Kush don me iu permbajt qityne rregullav e mu knaq tu lujt ne server ateher o I mirseardhun
Cheaterat e lamerat e pederrat larg serverit tem se skan qa me vyjn.
Kur mujn tjert shtete pa sxe me lujt mujm edhe na kur tjert shtete I majn serverat perfect mujm edhe na
Plas qaj lojtar qe ma nxen 1 admin gabim apo me cheats apo naj sen e ka nje + te mire dhe mos harroni qe un s harroj kurgjo .
Back to top Go down
View user profile http://cs-zon3.board-directory.net
 
Rregullat per lojtar
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Cs-Zon3 :: Cs Zone server :: CS-Zone-
Jump to: