Cs-Zon3

Serveri per konter i cs-zone
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Rregullore per admina

Go down 
AuthorMessage
Admin
Admin


Posts : 10
Join date : 2009-03-08

PostSubject: Rregullore per admina   Sun Mar 08, 2009 5:37 am

Pershendetje

Admina.
Qati admini qe ja dha ADMININ lus qe mos tja jep passin askuj tjeter se un budall sjom as I smut qe sja kum dhan tjerve po veq qati personi ne fjal, qaj qe e then qet rregull automatikisht ja heki adm.
Lust e gjith adminat qe sa ma shum te ken fakte per lojtarin qe dyshojn dhe kur te mledhin fakte te ja futin slay kick apo BAN.
Faktet munsisht me kan ne print screen (ne qoft se e ka pranu ai qe o cheater)
Ose ne Demo mundesisht te qesin ktu ne forum dhe te kqyrin tjert e te dhan mendim se a o cheater qaj lojtar a jo.
Mundesisht rune gjakftohsin kur boni slay apo kick mos shkruni me say apo say_team apo me amx_say
Po vet ma amx_csay ose amx_tsay qe mos mu identifiku se kush jeni apo kush po e ban qat acces.
1 sen cka ju lus mas shumti juve adminav mos perdorni cheats aman se ftyr o kjo, te Lust e gjith sa ma shum me kan aktiv ne server edhe pls pls mos paragjykoni qaj lojtar qe e nxeni nje her me cheats kurr ma kurr hic mos e leni me hi ne server me qat nick gjith slay ose kick ,.


Edhe 1 her po ju lus qe adminin qe jau dha juve mos me ja dhan tjeter kuj edhe qati qe I msohet passi most e me qo leter me ja ndrru se sja ndrroj po veq te thot hekma adm se ma kan msu password.
Tjeter qa me metet me ju than pls mos boni kick me inati mos boni kick per ploitik mos boni kick per unikatila a duda a ku ta di un se edhe qito sene I kam pa e kom dek tu kesh po kick slay ban boni veq per ata qe shan qe ofendon qe apo qe o racist dhe normal qe o cheater.
Rregulloren e shtoj nderkoh kur me bjen ne mend naj ide apo kur hasi naj problem si qitash.
Flm te gjithve.
Back to top Go down
View user profile http://cs-zon3.board-directory.net
 
Rregullore per admina
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Cs-Zon3 :: Cs Zone server :: CS-Zone-
Jump to: